Skautské středisko Krupka-Unčín

Naše středisko je organizační jednotkou Junáka - svazu skautů a skautek ČR. Působíme ve městě Krupka, nedaleko Teplic. V současné době máme cca 30 členů všech věkových skupin, od nejmladších vlčat a světlušek, až po zasloužilé oldskauty.

Každý týden se konají pravidelné schůzky podle věku dětí a alespoň 1x do měsíce nechybí nějaká další akce, ať je to výprava, odpoledne na klubovně nebo akce se skauty z jiných středisek či okresů. V programu nechybí hry, soutěže a zajímavé aktivity, při kterých děti rozvíjí své schopnosti. Program je všestranný a přizpůsobený věku našich členů. Vyvrcholením celoročního programu je letní tábor.

V současné době jsou ve středisku tři skupiny (družiny) dětí a dospívajících podle věku - jedna pro chlapce a děvčata 6-11 let, jedna pro děvčata 11-15 let a jedna pro chlapce a děvčata starší 15ti let.

KLÍŠŤATA

Chlapci a děvčata ve věku 6 - 11 let.

Schůzky: každý pátek, 15.30 - 17.00

Vedoucí: Miroslava Scholzová - Myška

Kontakt: 721 967 497

LIŠKY

Děvčata ve věku 11 - 15 let.

Schůzky: každý pátek, 15.00 - 17.00

Vedoucí: Hana Plíšková - Skříťa

Kontakt: -

Fotogalerie https://liskykrupka.rajce.idnes.cz/

LAMY

Chlapci a děvčata ve věku 15 - 26 let.

Schůzky: každé pondělí, 16.30 - 18.00

Vedoucí: Marek Kraus - Hrošík